Przypilnujesz wyborow

Formularz zgłoszeniowy
do obwodowej komisji wyborczej

Wypełnienie formularza zajmie Ci 5 minut

*-pola obowiązkowe do wypełnienia

Dane osobowe

i
Twoje dane osobowe są bezpiecznie przechowywane. Ich Administratorem jest Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej.

Zaznacz właściwą opcję*:

Adres zamieszkania

(zgodny z adresem ujęcia w rejestrze wyborców)

i
Rejestr wyborców obejmuje osoby stale zamieszkałe na obszarze gminy, którym przysługuje prawo wybierania.
W pola "Gmina" oraz "Miejscowość" proszę niczego nie wpisywać. Po wpisaniu kodu pocztowego gmina oraz miejscowość będą dostępne do wyboru z listy rozwijanej. Po znalezieniu swojej miejscowości należy w nią kliknąć w celu zatwierdzenia wyboru. Jeśli po poprawnym wypełnieniu kodu pocztowego "Gmina" oraz "Miejscowość" listy rozwijane pozostają puste, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Informacje kontaktowe

i
Numer telefonu - jest potrzebny, abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w trakcie przygotowań i obserwacji, oraz przy weryfikacji konta.

Twoja praca w komisji

Proszę wskazać do jakiej maksymalnej odległości od wskazanego adresu może podjąć się Pani/Pan wykonania zadań w ramach Obywatelskiej Kontroli Wyborów. Możliwe jest pilnowanie wyborów w komisji na terenie województwa, do którego jest Pani/Pan przypisana/y w rejestrze wyborców.

100 km

5 km

Zaznacz preferowaną formę pracy

i
Każda chęć współpracy w ramach wyborów 2023 jest niezwykle cenna. Największy wpływ na uczciwość wyborów będzie Pani/Pan mieć jako członek komisji.

Wyrażam zgodę na:

* zgoda obowiązkowa